AutoMapa 6.7 z zupełnie nowymi mapami i funkcjami

Dostajemy nowe mapy Polski i Europy, wizualizacja sygnalizacji świetlnej, nowe limity prędkości na polskich drogach i nowe możliwości technologii LiveDrive.

AutoMapa 6.7 jest pierwszą tegoroczną aktualizacją map i programu i przynosi wiele nowych rozwiązań nawigacyjnych. Nowe mapy Polski użyte w najnowszej AutoMapie zostały opracowane w grudniu 2010 roku. W wersji Europe wykorzystano najnowsze mapy firmy NAVTEQ opracowane w 4 kwartale 2010 roku.

Dokładność i aktualność danych AutoMapy potwierdzają wprowadzone do mapy dopiero co oddane do użytku odcinki dróg takie jak obwodnica Słupska, nowe odcinki autostrady koło Wrocławia jak i nowe, niezwykle istotne dla poruszania się po drogach krajowych odcinki i obwodnice Ropczyc, Kraśnika, Siewierza, Warszawy, Lublińca i Mszczonowa. Wprowadzono również objazdy i czasowe organizacje ruchu przy wielu budowanych trasach w Polsce.

Kierowcy aut ciężarowych docenią oznaczenia wszystkich tuneli, które stanowią uzupełnienie dotychczasowych danych dla pojazdów ciężarowych i dzięki którym możliwe jest wyznaczanie tras z uwzględnieniem specyfiki tego typu pojazdów.

W najnowszej wersji wprowadzono również nowe rozwiązania poprawiające jakość danych LiveDrive! wykorzystywanych w systemie AutoMapa Traffic. Dzięki możliwości pobrania danych o rzeczywistym ruchu drogowym w okolicy punktu, do którego prowadzi nawigacja, możliwe jest precyzyjniejsze wyznaczenie optymalnej trasy przejazdu.

Opracowując najnowszą wersję programu, gruntownie zaktualizowano też bazy adresowe w 80 miastach w Polsce uzupełniając je o nowo powstałe budynki czy osiedla.

Wraz z nową wersją, AutoMapa wprowadza informację o sygnalizatorach świetlnych zainstalowanych na polskich drogach. To najpełniejsza baza dostępna spośród wszystkich dostępnych programów nawigacyjnych.

AutoMapa zareagowała również na zmiany w Ustawie Prawo o Ruchu Drogowym i wprowadziła nowe, podniesione limity prędkości obowiązujące na polskich drogach. W świetle nowych przepisów, po drogach ekspresowych dwujezdniowych i autostradach, poruszać się można teraz odpowiednio 120 i 140 km/h.

Nowa AutoMapa 6.7 dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.