Na zdjęciu Sony Ericsson Xperia Arc z 4,2-calowym ekranem

CES 2011: Sony Ericsson Xperia Arc z Androidem 2.3 Gingerbread

Nie jest to co prawda Playstation Phone, na który wszyscy czekaliśmy, ale Sony Ericsson przedstawia swój nowy, flagowy smartfon z systemem Android 2.3 Gingerbread.

Firma Sony Ericsson oficjalnie zapowiada nowe urządzenie z linii Xperia. To smartfon o pełnej nazwie Sony Ericsson Xperia Arc, który opiera się na systemie operacyjnym Android 2.3 Gingerbread.

Ponadto w wyposażeniu znajdziemy 4,2-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy Sony Reality Display (TFT) o rozdzielczości 854 x 480 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon z taktowaniem 1 GHz, 8-megapikselowy aparat cyfrowy z technologią Exmor R, stabilizacją obrazu, fleszem LED, autofokusem, jasnością f/2.4 i funkcją kręcenia filmów w rozdzielczości 720p, a także 512 MB wbudowanej pamięci, gniazdo kart pamięci microSD (do 32 GB), złącze HDMI, wsparcie dla DLNA, 3,5-milimetrowe wyjście słuchawkowe (z boku), łączność WiFi, Bluetooth oraz nawigację GPS. Za multimedialną stronę telefonu odpowiedzialny będzie silnik Mobile BRAVIA Engine.

Wygląda więc na to, że Sony Ericsson nie próżnował ostatnimi czasy i już wkrótce wprowadzi na rynek naprawdę dobry sprzęt. Nie wiadomo jednak, ile ta przyjemność będzie kosztowała.

Na koniec rozwiejemy wszelkie, wcześniejsze wątpliwości – wszystkie plotki się potwierdziły, a Xperia Arc to nic innego, jak wcześniej widziany „Anzu”.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.