– Czy ubiegłoroczny rekord, 4563 zespoły zapisane do olimpiady, zostanie pobity w tym roku – zastanawiają się organizatorzy DialNet Masters

O tytuł Mistrza Internetu 2011 rywalizuje już ponad 10 tysięcy uczestników!

Tylko w ciągu ostatniego tygodnia do serwisu dialnetmasters.pl zarejestrowało się prawie 4 tysiące nowych uczestników, a to jeszcze nie koniec zapisów. Na liczne prośby ze szkół – organizatorzy przedłużają termin rejestracji zespołów do 21 lutego br.

Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters wystartowała już po raz piąty. Łącznie w czterech poprzednich edycjach turnieju rywalizowało blisko 80 tysięcy uczestników ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego kraju. Zwycięzcy wygrali cenne nagrody, w tym wycieczki do Chin, Doliny Krzemowej w Kalifornii, Szwajcarii i Francji. Na kolejnych etapach olimpiady zdobywali też cenne nagrody rzeczowe, m.in. iPody i laptopy.

W tegorocznej edycji DialNet Masters uczestnicy walczą o tytuł Mistrza Internetu i nagrodę główną – wycieczkę do ośrodka lotów kosmicznych im. J. F. Kennedy’ego oraz Stacji Sił Powietrznych Cape Canaveral na Florydzie.

Bardzo duże zainteresowanie Olimpiadą, liczne zapytania i prośby ze szkół z całej Polski oraz okres feryjny w kilku województwach spowodowały, że organizatorzy postanowili przedłużyć termin rejestracji zespołów do 21 lutego (włącznie) 2011 r.

Organizatorem V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy jest Telefonia DIALOG, a patronat medialny nad turniejem sprawuje m.in. CHIP.