Z ugryzieniem takiego

Człowiek pogryzł iPoda, został aresztowany

20-letni Krakowianin, odwiedzając jeden ze sklepów, postanowił pogryźć leżącego na wystawie iPoda, gdy ten nie reagował na obsługę dotykiem.

W miniony poniedziałek, do jednego ze sklepów RTV na terenie centrum handlowego wszedł 20-letni klient. Nie wzbudzając niczyich podejrzeń, rozejrzał się po sklepie, wypróbował znajdującego się na wystawie iPoda i opuścił sklep. Po pewnym czasie, obsługa sklepu zorientowała się, iż owy iPod jest uszkodzony. Po przejrzeniu nagrania z monitoringu okazało się, że mężczyzna sprawdzał działanie iPoda, po czym włożył go do ust i zaczął gryźć. Ekspedienci rozdali zdjęcie podejrzanego sprawcy wszystkim pracownikom centrum.

Następnego dnia, we wtorek, 20-letni Krakowianin ponownie udał się do centrum handlowego, a zauważył go jeden z ochroniarzy, który od razu zadzwonił na policję. Funkcjonariusze ujęli młodego sprawcę.

Podczas przesłuchania, 20-latek wytłumaczył, że chciał uruchomić jedną aplikację na iPodzie, ale ekran dotykowy nie reagował na jego palec. Postanowił więc spróbować zębami…

Młodociany przestępca był już wcześniej karany za rozboje, a teraz usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia.

0
Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.