Błąd przywracania w systemie Windows Phone 7 na Samsungu Omnia 7

Aktualizacja Windows Phone 7 zepsuła smartfony Samsunga

Pierwsza aktualizacja systemu Windows Phone 7, która nie wniosła ze sobą długo wyczekiwanego schowka, popsuła Samsunga Omnię 7, na co skarżą się użytkownicy.

Aktualizacje zwykle mają dostarczać nowe rzeczy, lub co najmniej coś naprawić. Czasem jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem i coś co miało ulepszać, okazało się destrukcyjne. Taka sytuacja miała miejsce z pierwszą aktualizacją systemu Windows Phone 7, którą Microsoft wydał w dniu wczorajszym. Uaktualnienie nie uaktywnia jeszcze funkcji kopiuj/wklej, ale robi coś innego – psuje smartfony Samsunga, a konkretniej model Omnia 7. Według skarg kilku użytkowników, przy aktualizowaniu oprogramowania do najnowszej wersji, smartfony zatrzymują się na procesie wykonywania kopii zapasowej i aktualizacji w ogóle nie można dokonać.

U innych użytkowników, sprawa wygląda jeszcze gorzej – telefon zawiesza się w trakcie ponownego uruchamiania, po czym na ekranie pojawia się informacja o błędzie przywrócenia, w którym przeczytać można:

„Twój telefon nie może być używany w obecnym stanie i nie ma żadnych punktów przywracania dla niego na tym komputerze. Telefon może się zrestartować i powrócić do normalności, jeśli go rozłączysz. W celu uzyskania dalszych informacji, skontaktuj się ze swoim operatorem.”

Problem jak na razie dotyczy zaledwie ośmiu osób, z których pięć zgłasza kompletną nieużywalność telefonu po próbie instalacji aktualizacji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.