Będziesz mógł skopiować tekst z maila na Androidzie. Wreszcie! (aktualizacja!)

Ale tylko w wersji 2.3 lub nowszej

Jeżeli należysz do, na razie, nielicznych szczęściarzy, których smartfon z Androidem posiada wersję 2.3 tego systemu, będziesz mógł nareszcie kopiować tekst z maila do schowka. Starsze wersje Androida również otrzymały aktualizację Gmaila. Niestety, dla nich, z niewiadomych przyczyn, kopiowanie jest niedostępne.

Aktualizację jednak warto i tak zainstalować. Usuwa ona wykryte błędy a także pozwala na synchronizowanie etykiet w innych kolorach, niż domyślne.

Aktualizacja od autora: Jako wieloletni użytkownik Androida (Desire i Galaxy S, oba z Froyo), nie wiem jakim cudem przytrafił mi się ten babol, i dlaczego bez sprawdzenia tak zintepretowałem changeloga, ale stało się. Jak zwrócił nam uwagę jeden z naszych Czytelników, kopiowanie tekstu dostępne było w menu kontekstowym aplikacji. Aktualizacja, na której skorzystają użytkownicy wersji Gingerbread, przenosi kopiowanie do nieco wygodniejszego miejsca. Konkretnie, tak jak w przeglądarce i polach tekstowych. Od tej pory, użytkownicy aplikacji Gmail, mający szczęście posiadać Androida w wersji 2.3 nie muszą przebijać się przez menu, a wystarczy przytrzymać dłużej palec na tekście.

Za wprowadzenie w błąd, zainteresowanych przepraszam.