Komputronik SA poprowadzi sklep internetowy dla czytelników CHIP.pl

Komputronik SA został wybrany przez CHIP.pl do prowadzenia sklepu internetowego przeznaczonego dla naszych użytkowników.

E-sklep działa pod adresem sklep.chip.pl. Spółka zapewnia jego pełną obsługę – począwszy od zamówień, poprzez płatności aż po logistykę. Komputronik SA zdecydował się na współpracę z CHIP.pl ze względu na renomę, jaką cieszą się publikowane tam informacje na temat sprzętu IT i oprogramowania, które są przygotowywane między innymi na podstawie badań w największym europejskim laboratorium testowym. Użytkownicy CHIP.pl, którzy będą chcieli kupić polecane przez redakcję produkty, będą mogli zrobić to od ręki w prowadzonym przez Komputronik SA sklepie internetowym.

Współpraca z tak renomowanym serwisem, jak CHIP.pl to dla nas szansa na dotarcie do wielu tysięcy świadomych użytkowników nowych technologii z najlepszymi produktami na rynku IT. Warto przy tym podkreślić, że Komputronik SA w ramach podstawowej działalności handlowej, świadczy szeroko pojęte doradztwo oraz szereg usług informatycznych dla użytkowników domowych oraz firm. Taki właśnie, doradczy charakter, będzie miał też sklep internetowy w serwisie CHIP.pl. W ten sposób projekt idealnie wpisuje się w naszą strategię –

mówi Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu Komputronik SA.

Dzięki współpracy z Komputronik użytkownicy serwisu CHIP.pl mają gwarancję najwyższej jakości obsługi. Spółka giełdowa Komputronik SA ma największe na polskim rynku doświadczenie w handlu internetowym w segmencie nowych technologii

– podkreśla Michał Helman, Dyrektor Wydawniczy miesięcznika CHIP.

Komputronik SA rozpoczął działalność na polskim rynku e-commerce w styczniu 1998 roku. Uruchomiony wówczas internetowy sklep Komputronik.pl zrealizował od tamtej pory ponad 1,8 mln zamówień. W jego ofercie znajduje się około 30 000 produktów ponad 650 różnych marek. Według najnowszego rankingu tygodnika Wprost oraz serwisu Money.pl to obecnie najlepszy e-sklep na polskim rynku. Komputronik.pl zajmuje również 1 miejsce w aktualnym rankingu Zaufane Opinie zorganizowanym przez serwis Ceneo.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.