Plany Della na 2011 rok

Wszystkie smartfony Della na 2011 rok

Do Sieci wyciekły plany firmy Dell na 2011 rok - poznaliśmy wszystkie smartfony (i tablety), jakie amerykański producent planuje wydać w tym roku.

Redakcje serwisów WPCentral i Android Central dotarły do dokumentów firmy Dell, na których widać wszystkie mobilne plany amerykańskiego producenta na 2011 rok. Poznaliśmy zarówno smartfony, jak i tablety, które trafią na rynek jeszcze w tym roku. W dokumentach uwzględniono urządzenia, które opierać się mają na systemach operacyjnych, które nawet nie zostały oficjalnie zapowiedziane, jak Android IceCream czy Windows 8.

Od Della nie ujrzymy żadnych nowości do kwietnia, kiedy to smartfon Venue Pro z systemem Windows Phone 7 otrzyma pierwszą aktualizację OS-u. W trzecim kwartale 2011 roku (okolice lipca), na rynek ma trafić smartfon o nazwie kodowej Wrigley z wysuwaną z boku klawiaturą QWERTY, procesorem 1 GHz, 4-calowy ekranem o rozdzielczości 800 x 480 pikseli oraz 8-megapikselowym aparatem z funkcją kręcenia filmów HD. Całość ma opierać się na systemie Windows Phone 7 „Next Gen”, czyli najprawdopodobniej z aktualizacją „Mango”, niosącą ze sobą między innymi wielozadaniowość.

We wrześniu do gry ma wejść Android IceCream, na którym opierać się będzie smartfon o nazwie kodowej Hancock. Urządzenie ma być wyposażone w wysuwaną klawiaturę,  dwurdzeniowy procesor, 4-calowy ekran o rozdzielczości 640 x 360 pikseli, 8-megapikselowy aparat z funkcją kręcenia filmów Full HD oraz 1,3-megapikselową kamerę.

Czwarty kwartał Dell planuje rozpocząć wprowadzeniem na rynek smartfona o nazwie kodowej Millenium, który ma być wyposażony w 4,3-calowy ekran o rozdzielczości 640 x 360 pikseli, dwurdzeniowy procesor, 8-megapikselowy aparat i kamera VGA, funkcję kręcenia filmów Full HD oraz system Android IceCream.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.