iPad 2 w Amazonie ma kosztować 499 euro

iPad 2 przedwcześnie na Amazonie. Znamy specyfikację?

Atmosfera przed dzisiejszą premierą iPada 2 jest sukcesywnie podgrzewana - niemiecki oddział Amazona niechcący umieścił na stronie ofertę sprzedaży nowego iPada. Czy aby na pewno niechcący?

Od nieco ponad tygodnia wiemy, że 2 marca to data premiery nowego iPada. Innymi słowy, to dzień w którym poznamy, do kogo będzie należał ten rok, jak twierdzi samo Apple. Jak zwykle w przypadku premiery jabłkowego produktu, atmosfera jest sukcesywnie podgrzewana, a na nasilenie plotek i spekulacji dla niektórych staje się nie do wytrzymania. Dlatego oszczędziliśmy wam większość z dzisiejszych gorących informacji na temat zakładanej grubości obudowy nowego iPada, czy też informacji o firmie, która dostarczyła dla niego śrubki.

Ten news wart jest jednak publikacji, bowiem to w popularnym i szanowanym serwisie Amazon doszło do (nie)kontrolowanego przecieku. Na stronie niemieckiego oddziału pojawiła się oferta drugiej generacji iPada. Tak szybko jak się pojawiła, tak szybko zniknęła.

Serwis Your Daily Apple (którego serwer notabene najwyraźniej nie wytrzymał nagłej popularności), zdążył jednak zrobić zrzut ze strony Amazona, z którego wynika, że Apple iPad 2 będzie wyposażony w 9,7-calowy ekran, kamerę, złącze Thunderbolt, procesor z zegarem 1,2 GHz, WiFi oraz Bluetooth. Wiele zatem się nie zmieni, jeśli informacje te znajdą potwierdzenie.

Premiera iPada 2 już dzisiaj po godzinie 19:00. U nas dowiesz się wszystkiego jako pierwszy!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.