II Kongres Alumnów

Kongres Alumnów już w kwietniu

BEST i CHIP zapraszają

W ciągu trzech dni uczestnicy zjazdu (łącznie ok. 150 osób) będą dyskutować na temat przyszłości Stowarzyszenia, kierunku rozwoju, networkingu, podnoszenia jakości projektów oraz celach na najbliższe lata.

Uczestnicy Kongresu Alumnów to osoby w wieku 25-45 lat, z wyższym wykształceniem technicznym. Pracują w największych polskich i międzynarodowych firmach, w których często zajmują kierownicze stanowiska. Dzięki działalności w Stowarzyszeniu Studentów BEST wielu Alumnów rozpoczęło fascynujące życie zawodowe. Wiedza i doświadczenie zdobyte podczas realizacji ambitnych projektów przyniosły imponujące efekty.

BEST Warszawa to jedna z 89 lokalnych grup niedochodowej i apolitycznej organizacji zrzeszającej studentów uczelni technicznych z ponad 30 krajów Europy. Naszą misją jest integracja trzech środowisk: gospodarczego, akademickiego oraz studenckiego. Poprzez swoją działalność pragniemy wykształcić inżyniera gotowego do podjęcia wyzwań na europejskim rynku pracy.

Aktywnie uczestniczymy w życiu Politechniki Warszawskiej już od 1989 roku. Od początku istnienia BEST-u jego członkami są młodzi, ambitni studenci, którzy wykorzystują swoją kreatywność, innowacyjność oraz gotowość do podejmowania wyzwań do organizacji projektów wspierających studentów w rozpoczęciu obiecującej kariery zawodowej. Praca zespołowa oraz osiągane sukcesy są dla nas źródłem satysfakcji oraz motywacji do dalszego działania.

Alumni to byli członkowie, dla których działalność w Stowarzyszeniu była nie tylko niesamowitą przygodą, ale również pierwszym krokiem na ścieżce kariery zawodowej. W tym roku po raz drugi w historii mamy zaszczyt organizować zjazd byłych działaczy warszawskiej jednostki BEST.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News