Koniec ze spamem w komórce

Koniec ze spamem w komórce!

Serwis dostępny pod adresem usundane.pl oferuje usługę usunięcia własnego numeru z bazy nadawców wszelkiego rodzaju wiadomości związanych z usługami komercyjnymi z tak zwanych numerów skróconych. Jeśli mamy dość takich wiadomości to serwis może ten problem rozwiązać w kilka minut. Użytkownik podaje numer nadawcy i sam inicjuje wysłanie żądania usunięcia swojego numeru z bazy. System identyfikuje nadawcę po tak zwanym numerze skróconym i wysyła odpowiednią informację do operatora numeru.

Aby pozbyć się niechcianych SMS-ów użytkownik, po pierwsze musi pamiętać numer nadawcy. Można to sprawdzić w skrzynce odbiorczej swojego telefonu, z jakiego numeru przyszła wiadomość.

Po drugie musi podać swoje imię i nazwisko, numer swojego telefonu. Bez tych informacji nie można usunąć się z bazy. Cała usługa odbywa się w kilku krótkich krokach. Po podaniu tych informacji, użytkownik ma możliwość wyboru z jakiej opcji usługi chce skorzystać.

Do wyboru są dwie: płatna, gdzie użytkownik dokonuje płatności za usługę poprzez system DotPay. Koszt usługi w 97% przypadków to 80 groszy brutto. Zdarzają się droższe numery, ale to rzadkość.

Druga opcja to usługa bezpłatna. Po wybraniu tej opcji użytkownik natknie się w kolejnych krokach usługi na 2 reklamy. Banner i formę pop-up’a. W tym przypadku koszt realizacji usługi pokrywany jest z przychodu z reklam.