Mobilny podpis elektroniczny w Plusie

Podpisuj dokumenty przez komórkę!

Plus jako jedyny operator komórkowy na rynku oferuje Mobilny Kwalifikowany Podpis Elektroniczny. Co ważne, podpis elektroniczny jest dedykowany nie tylko dla biznesu, ale i dla każdego z nas.

Złożenie podpisu w dowolnym momencie i miejscu, szybkie doręczanie i przetwarzanie podpisanych dokumentów, integracja z systemami informatycznymi również instytucji administracji publicznej oraz gwarancje bezpieczeństwa – to główne zalety e-podpisu. Już dzisiaj firmy rozliczają się z dokumentacji i przesyłanych danych przez pracowników i współpracowników za pomocą podpisu elektronicznego. Naturalnym zastosowaniem e-podpisu jest biznes, bankowość elektroniczna, usługi medyczne, handel internetowy, biura maklerskie czy usługi ubezpieczeniowe, turystyczne i leasingowe.

Plus wspólnie z MobiTrust i MobiCert jest jednym z podmiotów uprawnionych przez Ministra Gospodarki do wydawania podpisów kwalifikowanych i jako jedyny na rynku oferuje rozwiązanie e-podpisu:

  • karta SIM – jako nośnik podpisu kwalifikowanego – gwarancja po stronie MobiCert i MobiTrust
  • telefon jako „czytnik” karty SIM

Mobilny Podpis Elektroniczny zakłada wykorzystanie karty SIM jako bezpiecznego nośnika danych uwierzytelniających. Karta SIM jest najbardziej powszechnym urządzeniem kryptograficznym. Weryfikacja tożsamości realizowana jest przez zaufane instytucje jak operator komórkowy, czy banki a transakcja podpisana przez użytkownika staje się niepodważalna.

Ceny:

– kwalifikowany e-podpis – nowa umowa z nowym certyfikatem – abonament 10 PLN netto miesięcznie przez okres 24 miesięcy,

– kwalifikowany e-podpis – odnowienie certyfikatu – abonament 10 PLN netto miesięcznie przez okres 12 miesięcy, drugi rok użytkowania usługi Abonent otrzymuje gratis.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.