Do udziału w konferencjach zaproszeni są wszyscy przedstawiciele kadry kierowniczej oświaty, dyrektorów szkół, nauczycieli oraz reprezentantów lokalnych władz samorządowych odpowiedzialnych za oświatę w regionach

Nowoczesne technologie w twojej szkole

Rusza druga edycja cyklu regionalnych konferencji "Nowoczesne technologie w szkole". Mile widziani wszyscy przedstawiciele oświaty i samorządów.

„Dyrektor Szkoły – miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej”, wydawany przez Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska, wraz z firmą AB S.A. już po raz drugi organizuje cykl bezpłatnych konferencji na temat nowoczesnych technologii w szkole. Spotkania odbędą się kolejno w 10 miastach w całej Polsce: Wrocław (15.04), Gorzów Wielkopolski (18.04), Zielona Góra (19.04), Poznań (20.04), Trójmiasto (27.04), Mława (28.04), Rzeszów (16.05), Kraków (17.05), Kielce (18.05) i Radom (19.05).

Program konferencji przygotowany przez organizatorów przybliży uczestnikom rożne aspekty wprowadzania nowoczesnych technologii do szkół. W trakcie każdego spotkania uczestnicy zapoznają się z modelem przetwarzania „Cloud computing”, dowiedzą się na czym polega wirtualizacja danych w szkole oraz jak właściwie dbać o bezpieczeństwo wirtualne szkoły. Ponadto eksperci podpowiedzą jak korzystnie finansować i ubezpieczać sprzęt komputerowy w placówkach oświaty, jak wybrać dobre oprogramowanie wspierające pracę szkoły oraz opowiedzą  jak wykorzystać e-learning w pracy z uczniami.

Do udziału w konferencjach zaproszeni są wszyscy przedstawiciele kadry kierowniczej oświaty, dyrektorów szkół, nauczycieli oraz reprezentantów lokalnych władz samorządowych odpowiedzialnych za oświatę w regionach. Spotkania będą doskonałą okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i dadzą możliwość zapoznania się z nowinkami technicznymi, które pomogą usprawnić pracę szkoły.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie http://www.dyrektorszkoly.pl/technologiewregionie/index.php?site=zamowienie Partnerami instytucjonalnymi konferencji w miastach są Urzędy Miast, Starostwa Powiatowe, Kuratoria Oświaty oraz Ośrodki Doskonalenia Nauczycieli.

Pierwsza konferencja odbędzie się już 15 kwietnia we Wrocławiu. Pełen harmonogram spotkań w regionach oraz szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie internetowej www.DyrektroSzkoly.pl/technologiewregionach Udział w konferencji jest bezpłatny.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.