Prototyp iPhone'a 4 z 64 GB pamięci

Prototyp iPhone’a z 64 GB pamięci

Nie, to nie jest iPhone 5. Prawdopodobnie nie jest to także detaliczny iPhone 4, który trafi na rynek. Jest jednak iPhone'em i ma 64 GB wbudowanej pamięci. Trzeba więc o nim napisać.

Pamiętacie, jak w kwietniu zeszłego roku Gizmodo pokazało prototyp nowego iPhone’a 4, a potem miało niemałe kłopoty? Historia lubi się powtarzać, tyle że tym razem mamy jeszcze marzec, prototyp telefonu Apple’a trafił w ręce redaktorów serwisu MicGadgdet, a sam telefon nie jest nowym iPhone’em 5, tylko prototypem iPhone’a 4 z 64 GB wbudowanej pamięci flash. Co ciekawe, urządzenie wygląda identycznie, jak zagubiony przed niespełna rokiem, nazwijmy go, prototypem Gizmodo.

Wygląda na to, że urządzenie jest autentyczne, ale oprócz tego, że działa pod kontrolą systemu iOS 4.1 (czyli nie najnowszego, ale nowszego niż ten, z którym debiutował iPhone 4) i posiada wbudowane 64 GB pamięci, nie wiemy nic.

Prototyp najprawdopodobniej pochodzi z fabryki Foxconna w Shenzhen. Jego właściciel twierdzi jednak, że urządzenie nie trafi do masowej produkcji, i że wyprodukowano niewiele takich egzemplarzy.

Tak czy inaczej, jest spora szansa, że przy premierze iPhone’a 5, Apple zdecyduje się na zwiększenie wewnętrznej pamięci do 64 GB.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.