Samsungowi skończyły się Super AMOLED-y

Samsung także na polski rynek wprowadza wersję smartfona Galaxy S z 4-calowym ekranem Super LCD, zamiast wcześniejszego Super AMOLED-a. Producent wyraźnie nie nadąża z produkcją.

Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że na niektórych rynkach (w tym na rosyjskim i niemieckim) pojawią się nieco gorsze wersje smartfona Galaxy S, które zamiast ekranów Super AMOLED, posiadać będą 4-calowe ekrany SuperClear LCD. Teraz także na polskim rynku pojawia się „nowa” wersja tego niezwykle popularnego smartfona, co może oznaczać tylko jedno – Samsungowi powoli kończą się ekrany Super AMOLED, a to co pozostało, koreański producent woli przeznaczać na swój nowy, flagowy model – Galaxy S II. Trudno się dziwić.

Tymczasem Galaxy S scl (GT-I9003), bo taka nazwa funkcjonować będzie na polskim rynku, wyposażony jest w procesor z zegarem 1 GHz, 5-megapikselowy aparat z funkcją kręcenia filmów HD, 4 GB wbudowanej pamięci, gniazdo kart microSD, baterię o pojemności 1650 mAh, Bluetooth 3.0, WiFi i DLNA, nawigację GPS oraz system operacyjny Android 2.2 Froyo.

Sugerowana cena detaliczna Samsung Galaxy S scl w Polsce wynosi 1499 złotych. Chwila, ile? „Zwykłego” Samsunga Galaxy S z Super AMOLED-em i 8 GB wbudowanej pamięci można przecież jeszcze kupić w sklepach za 1300 złotych…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.