Spotkania grup WWSI.NET oraz WWSI ITPro

Na Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki istnieją dwa koła naukowe: WWSI.NET zajmuje się technologiami budowanymi na frameworku .NET oraz szeroko pojętą "deweloperką". WWSI ITPro zajmuje się technologiami serwerowymi oraz systemami operacyjnymi wraz z tym co na nich działa.

Wszystkich chętnych do zdobycia wiedzy, doświadczeń oraz dobrych znajomych mam przyjemność zaprosić na spotkania grup WWSI.NET oraz WWS ITPro.

Spotkania te odbywają się cyklicznie co tydzień we wtorki w godzinach 18-20(.NET) oraz w czwartki w godzinach 18-20(ITPro).

.NET

Na spotkaniach będziemy się zapoznawać z programowaniem w Silverlight’cie stosunkowo nowym i szybko rozwijającym się języku – głównie dzięki Windows Phone 7.  To co możemy zapewnić to dużo praktyki na spotkaniach oraz dobrą atmosferę.

ITPro

Na spotkaniach będziemy omawiać tematy związane z Windows Server 2008(certyfikacja 72-642) oraz z Microsoft Exchange. Po semestrze letnim wszyscy chętni będą gotowi na podejście do egzaminu co będzie doskonałą szansą na zdobycie cennego doświadczenia na swojej ścieżce kariery.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej o Nas znajdziecie na stronie grupy: http://dotnet.wwsi.edu.pl oraz na stronie Uczelni http://www.wwsi.edu.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o maila na adres: [email protected]

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.