Airbus A380

Transmisja online z przylotu Super Jumbo

Już jutro w sobotę (19 marca br.) największy na świecie samolot pasażerski Airbus A380 zawita na lotnisku Okęcie w Warszawie. Transmisja na żywo odbędzie się na Facebooku.

Osoby, którym nie udało się zdobyć wejściówki na płytę lotniska, aby obejrzeć przylot Airbusa A380 będą miały możliwość śledzenia lądowania na żywo w internecie, na profilu lotniska Chopina. Streaming online z wydarzenia umożliwi autorska platforma Livingmedia, która zawiera wszystkie elementy niezbędne do tworzenia, zarządzania i integrowania webcastów z witrynami internetowymi firm. Gigant wyląduje na Okęciu w sobotę o godz. 7.30. Z Warszawy wystartuje ok. dwie godziny później.

Airbus A380 ma dwa poziomy, które mieszczą 525 pasażerów. Oprócz komfortowych warunków dla podróżujących, samolot zapewnia niższe zużycie paliwa w przeliczeniu na miejsce – co pozwala liniom lotniczym na znaczne zmniejszenie emisji CO2.

Równocześnie jest najcichszym obecnie samolotem długodystansowym. „Super Jumbo” należy do niemieckiego przewoźnika – Lufthansy. Lądowanie na Okęciu ma na celu promocję lotów z Warszawy do Nowego Jorku i San Francisco z przesiadką we Frankfurcie. Nigdy wcześniej maszyna tego typu nie lądowała na lotnisku Chopina.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.