Szczęśliwa Amanda Foote

Uwaga, sprzedam miejsce w kolejce po iPada 2

Wiadomo - studenci nie mają łatwo. Muszą sporo kombinować, aby trochę zarobić. Tak właśnie zrobiła Amanda Foote - przez kilka dni stała pod sklepem Apple'a i sprzedała swoje miejsce za 900 dolarów.

Jak zarobić 900 dolarów w 41 godzin? Wystarczy poczekać na premierę któregoś z produktów Apple’a, wystać swoje przed sklepem Apple Store i odsprzedać swoją miejscówkę. Taki pomysł na zarobek miała Amanda Foote, studentka z Nowego Jorku, która ustawiła się jako pierwsza w kolejce pod nowojorskim sklepem Apple’a, na dwa dni przed planowaną premierą iPada 2.

Swoją okupację rozpoczęła w środę o 17:00 czasu miejscowego, aby po 41 godzinach, w piątek o 9:00 odsprzedać swoje miejsce za 900 dolarów (niemal dwa razy tyle, ile kosztuje najtańszy iPad…). „Szczęśliwym” nabywcą miejscówki okazał się Hazem Sayad, programista tworzący aplikacje między innymi dla iPada.

Co ciekawe, w ciągu kilku pierwszych godzin Amanda otrzymała kilka propozycji, z których najwyższa opiewała na kwotę 600 dolarów, ale postanowiła poczekać na wyższą ofertę. W ciągu swojej okupacji, spała zaledwie 3 godziny i 10 minut, a dodatkowo została okradziona z… paczki pączków.

Zbierajcie siły, już wkrótce premiera iPhone’a 5!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.