W czasie trwania Targów istnieje również unikalna szansa wzięcia udziału w szeregu bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez goszczące firmy

XVIII Inżynierskie Targi Pracy już za dwa tygodnie!

Już za dwa tygodnie odbędzie się kolejna 18 już edycja Inżynierskich Targów Pracy organizowanych nieprzerwanie przez Stowarzyszenie Studentów BEST.

W dniach 12 i 13 kwietnia w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej wystawi się ponad 70 firm z wielu branży tworząc niepowtarzalną szansę bezpośredniego kontaktu dla wszystkich studentów, pragnących zbadać nowości na rynku pracy i praktyk.

Elitarność i ilość firm, biorących udział w Targach sprawia, że są one jednym z największych tego typu wydarzeń w kraju. W tych dniach zawitają w tam przedstawiciele najlepszych i największych firm z całej Polski i Europy dając tym samym wspaniałą okazję studentom poznania wymagań, korzyści i ofert przedstawianych przez pracodawcę. Dodatkowo każdy ma szansę wzięcia udziału w wyłonieniu najlepszego przedsiębiorcy, dzięki plebiscytowi „Pracodawca dla Inżyniera”. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie: http://www.pracodawcadlainzyniera.pl/. Wejdź, wybierz swojego faworyta i wygraj iPada!!!

W czasie trwania Targów istnieje również unikalna szansa wzięcia udziału w szeregu bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez goszczące firmy. Szeroki wachlarz tematów sprawi, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie i będzie mógł dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę. Sprawdź dokładnie listę tematów: www.TargiPracy.org.pl/WARSZTATY.

Odwiedź też stronę na Facebooku: http://www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy, zobacz jakie firmy pojawią się na Targach, zadaj pytanie organizatorom, weź udział w licznych konkursach z nagrodami.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.