W czasie trwania Targów istnieje również unikalna szansa wzięcia udziału w szeregu bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez goszczące firmy

XVIII Inżynierskie Targi Pracy już za dwa tygodnie!

Przedstawiciele najlepszych i największych firm z całej Polski i Europy dają szanse studentom

W dniach 12 i 13 kwietnia w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej wystawi się ponad 70 firm z wielu branży tworząc niepowtarzalną szansę bezpośredniego kontaktu dla wszystkich studentów, pragnących zbadać nowości na rynku pracy i praktyk.

Elitarność i ilość firm, biorących udział w Targach sprawia, że są one jednym z największych tego typu wydarzeń w kraju. W tych dniach zawitają w tam przedstawiciele najlepszych i największych firm z całej Polski i Europy dając tym samym wspaniałą okazję studentom poznania wymagań, korzyści i ofert przedstawianych przez pracodawcę. Dodatkowo każdy ma szansę wzięcia udziału w wyłonieniu najlepszego przedsiębiorcy, dzięki plebiscytowi „Pracodawca dla Inżyniera”. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie: http://www.pracodawcadlainzyniera.pl/. Wejdź, wybierz swojego faworyta i wygraj iPada!!!

W czasie trwania Targów istnieje również unikalna szansa wzięcia udziału w szeregu bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez goszczące firmy. Szeroki wachlarz tematów sprawi, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie i będzie mógł dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę. Sprawdź dokładnie listę tematów: www.TargiPracy.org.pl/WARSZTATY.

Odwiedź też stronę na Facebooku: http://www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy, zobacz jakie firmy pojawią się na Targach, zadaj pytanie organizatorom, weź udział w licznych konkursach z nagrodami.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News