Gracze chcą sprzedawać PS3, kupować konsole Microsoftu

Według przeprowadzonej na szybko ankiety, jedna piąta amerykańskich posiadaczy PlayStation 3 rozważa przesiadkę na konsolę Xbox 360, po ataku na PlayStation Network.
Taki żarcik...

Taki żarcik…

Ten atak Sony będzie długo pamiętać, i każdy kolejny news wydaje się być kolejnym gwoździem do trumny. Tym razem donosimy o ankiecie przeprowadzonej przez CouponCodes4U, w której wzięło udział 2 132 Amerykanów. 41 procent z nich ma konsolę PlayStation 3. 89 procent z nich obawia się, że ich dane są już w rękach przestępców. 65 procent stwierdziło, że nie uda już Sony, a 21 procent rozważa sprzedaż konsoli i kupno Xboksa 360.

Sam jestem graczem i ta kradzież jest szalenie niepokojąca i nie jestem zdziwiony, że Sony będzie obserwowało masowe odejścia u swoich klientów do konkurencji. Hakerzy stają się coraz zdolniejsi i firmy muszą nadążać. Sony było odpowiedzialne za ochronę danych o milionach klientów i udowodniło, że nie są w stanie za owe dane odpowiadać. Nie dziwię się więc, że niektórzy chcą odejść do ich największego rywala — komentuje radny CouponCodes4U, Mark Pearson.

Czytaj też: Dane użytkowników PlayStation Network wystawione na sprzedaż?

0
Źródło: The Escapist
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.