IT Academic Day – WI ZUT Szczecin

Po udanej zeszłorocznej inauguracji cyklu, w tym roku jej druga edycja zbliża się do nas wielkimi krokami. A wraz z nią dużo więcej wrażeń i atrakcji!

To już 12 kwietnia we wtorek o godzinie 10:00 na Wydziale Informatyki ZUT (ul. Żołnierska 52) rozpocznie się druga edycja konferencji IT Academic Day.

Jest to cykl organizowany w całej polsce, w Szczecinie za jej prawidłowy przebieg odpowiada Koło Naukowe Wydziału Informatyki „Grupa.NET”. Udział w niej to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w barwnym świecie Informatyki.

„W tym roku przewidujemy wiele atrakcji. Jesteśmy zaszczyceni ponownym uczestnictwem firmy Object Connect. Natomiast prelekcja z firmy IT Serwis zapowiada się na bardzo ciekawą. Gdyż będzie nawiązywała do pracy z projektami informatycznymi, co się bardzo przyda każdemu programiście. Tradycyjnie będzie też Microsoft, a razem z nim mamy kilka niespodzianek, takich jak konsola Kinect oraz najnowszy WP7. Warto przyjść i zobaczyć.”

-mówi Rafał Sokołowski jeden z organizatorów konferencji”

Udział w konferencji jest bezpłatny

, wystarczy się zarejestrować na

portalu codeguru.pl: http://tnij.org/itad-szczecin Osoby które się zarejestrują będą mogły wziąć udział w

konkursie z nagroda

mi

a te sponsoruje Microsoft oraz Helion. Naprawdę warto.

Na tym natomiast aktywny tydzień na Wydziale Informatyki się nie kończy. Ponieważ 13 kwietnia w środę tak samo przy ul. Żołnierskiej odbędzie się kolejna edycja Targów IT. W których do udziału również gorąco zapraszamy. O samych targach możecie Państwo dowiedzieć się więcej pod niniejszym adresem: http://targipracy.it/ Zapraszamy!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.