Lubelskie Dni Informatyki 2011

Już 09-10 maja odbędzie się w Lublinie jedna z największych imprez informatycznych - Lubelskie Dni Informatyki. Będzie to czwarta odsłona zapoczątkowanej w 2008 roku serii konferencji o tematyce IT, skierowanej do pasjonatów informatyki z całej Polski.

Cel:

Wymiana doświadczeń, prezentacja najnowszych rozwiązań informatycznych oraz integracja społeczności akademickiej i profesjonalistów na co dzień pracujących w branży nowych technologii.

Termin:

09-10 maja 2011 r.

Miejsce:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Gmach Główny, Al. Racławickie 14, Aula GG-150 (I piętro).

Trzy poprzednie edycje okazały się ogromnym sukcesem i spotkały się z wielkim entuzjazmem przybyłych gości. Studenci z Koła Naukowego Informatyków KUL pokazali jak znaczący jest potencjał Lublina – miasta szczycącego się posiadaniem trzech uczelni kształcących przyszłych specjalistów branży IT.

Również w tym roku podczas dwóch dni konferencji Lublin odwiedzą profesjonaliści, żądni wiedzy studenci oraz pasjonaci informatyki z całego kraju. Każdy z nich będzie miał możliwość poszerzenia swojej wiedzy podczas kilkunastu sesji tematycznych, prowadzonych przez doświadczonych prelegentów z całego kraju oraz najlepszych studentów z Lubelskich uczelni. Zakres poruszanych tematów jest bardzo szeroki, podczas konferencji każdy uczestnik będzie miał okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu systemów operacyjnych, baz danych, zarządzania projektami, nowych trendów w projektowaniu aplikacji internetowych i mobilnych oraz sieci komputerowych. Każdy kto interesuje się informatyką znajdzie coś dla siebie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie http://lubelskiedniinformatyki.pl/ na której znajdują się najświeższe informacje na temat wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny .

Serdecznie zapraszamy,
Organizatorzy Lubelskich Dni Informatyki 2011

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.