Nawigacja dla estetów

NavRoad VIVO to nie tylko urządzenie funkcjonalne, ale i też... ozdobne. 6-calowa nawigacja powinna zadowolić tych, co lubią, jak ich gadżety są po prostu ładne.

Dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6 cali, to obiekt pożądania nie tylko kierowców ciężarówek i autobusów, ale również tych,  którzy lubią widzieć więcej nie wysilając przy tym wzroku. Przy rozdzielczości 800 x 480, obraz na ekranie ma właściwą ostrość. Ma to znaczenie nie tylko podczas nawigowania lecz również podczas oglądania filmów, przeglądania zdjęć, czy też korzystania z e-book. Z kolei 500-megahercowy procesor ma zapewniać płynną pracę całego systemu.

AutoMapa, dla której dedykowano to urządzenie, została  wzbogacona niedawno o kilka nowych funkcji m.in. o informacje o sygnalizatorach świetlnych. Użytkownik może również korzystać z takich funkcji oprogramowania jak: baza fotoradarów, asystent pasa ruchu, drogowskazy, tryb 3D (bryły budynków) i innych przydatnych informacji.

Najnowsze urządzenie, tak jak wszystkie modele tej prestiżowej marki wyposażona została w odblokowany system operacyjny, umożliwiający zainstalowanie przez użytkownika dowolnego oprogramowania. Mocnym punktem zestawu jest moduł GPS Sirf Atlas V, który umożliwia przebiegające bez zakłóceń prowadzenie do celu, nawet w tak trudnym dla nawigacji terenie,  jak wąskie uliczki między wysokimi budynkami. Zastosowana w urządzeniu technologia SiRFAlwaysFix wykorzystująca algorytmy przewidywania pozycji satelitów praktycznie cały czas utrzymuje moduł GPS w stanie gorącego startu. Pozwala to szybko ustalić pozycję pojazdu podczas planowania trasy lub jazdy.

Wbudowane gniazdo microSD umożliwia korzystanie z bazy multimediów zgromadzonych przez użytkownika na karcie pamięci w postaci muzyki, zdjęć, dokumentów tekstowych lub filmów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.