Nokia X7-00 oficjalnie zadebiutuje już jutro

Nokia X7 i nowy Symbian na wideo!

W Sieci pojawiły się filmiki promocyjne nowych smartfonów Nokii - modeli X7 oraz E6. Oba opierają się na systemie Symbian^3 z odświeżonym interfejsem użytkownika. Zobacz, jak wygląda.

Na jutro zapowiadana jest konferencja prasowa firmy Nokia, na której zaprezentowane zostaną nowe smartfony z odświeżonym systemem operacyjnym Symbian^3. Już dzisiaj wiemy, czego możemy się spodziewać – premiery Nokii X7-00 oraz biznesowej Nokii E6-00. To jednak nie wszystko, bowiem już teraz możecie zobaczyć, jakie zmiany w interfejsie użytkownika swojego systemu zaoferuje Nokia.

Chociaż filmiki promocyjne tak szybko jak pojawiły się w Sieci, tak szybko i zniknęły, to w serwisie YouTube wciąż znaleźć można jeden filmik, na którym przedstawiciel brytyjskiego operatora Three pokazuje w całej okazałości nową Nokię X7-00 wraz z odświeżonym Symbianem^3.

Nokia X7 wyposażona jest w 4-calowy ekran dotykowy oraz 8-megapikselowy aparat cyfrowy z fleszem i funkcją kręcenia filmów HD, a to wszystko zamknięte w metalowej obudowie. System ma natomiast znacznie szybciej i płynniej działać, posiada zupełnie nową przeglądarkę, która ma być 3-krotnie szybsza od swojej poprzedniczki, a także nową, ekranową klawiaturę QWERTY w orientacji portretowej.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.