Pisz aplikacje dla BlackBerry, pula nagród 3 mln dolarów!

W tym roku deweloperzy piszący aplikacje na smartfony BlackBerry oraz tablety BlackBerry PlayBook mogą wygrać w sumie 3 miliony dolarów.
Pisz aplikacje dla BlackBerry, nagrody czekają

Pisz aplikacje dla BlackBerry, nagrody czekają

Konkurs będzie rozgrywał się z uwzględnieniem czterech regionów: Ameryka Północna, Ameryka Łacińska, region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz Azja i Pacyfik. Tegoroczna edycja BlackBerry Developer Challenge rozgrywa się w 3 kategoriach:

  • Najlepsza aplikacja Adobe Flash/AIR
  • Najbardziej innowacyjna aplikacja BlackBerry WebWorks dla BlackBerry PlayBook i BlackBerry
  • Najbardziej angażująca aplikacja społecznościowa dla platformy BBM

„Stworzyliśmy BlackBerry Partners Fund Developer Challenge by rozpoznać i nagrodzić rozwój innowacji w społeczności deweloperów piszących programy na urządzenia BlackBerry. Z roku na rok formuła konkursu ewoluuje, ale nasz cel pozostaje ten sam – odkryć najlepsze aplikacje na całym świecie, takie, bez których ludzie nie potrafią się obejść” – powiedział Kevin Talbot, co-managing Partner z fundacji BlackBerry Partners. ”

W tym roku cieszymy się także z włączenia do konkursu aplikacji pisanych na tablet BlackBerry PlayBook.”

Zarówno nowe, jak i istniejące już aplikacje mogą brać udział w 4. edycji konkursu BlackBerry Partners Fund Developer Challenge. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny (dostępny na stronie www.blackberrypartnersfund.com/submission) i przesłać w następujących terminach:

  • 28 kwietnia – 12 sierpnia 2011 – zgłoszenia w kategorii Najlepsza aplikacja Flash/AIR Mobile dla BlackBerry PlayBook
  • 9 maja – 26 sierpnia 2011 – zgłoszenia w kategorii Najbardziej innowacyjna aplikacja BlackBerry WebWorks dla BlackBerry PlayBook i BlackBerry 6
  • Daty wysyłania zgłoszeń w kategorii Najbardziej angażująca aplikacja społecznościowa dla platformy BBM zostanie ogłoszona w późniejszym czasie. Więcej informacji na stronie Challenge website

Po raz pierwszy w historii, BlackBerry Partners Fund przyzna w tym roku dodatkowe nagrody specjalne w 6 kategoriach:

  • Najlepsza aplikacja B2C stworzona dla klienta przez Agencję lub niezależnego sprzedawcę
  • Najbardziej użyteczna aplikacja dla przedsiębiorstw
  • Najlepsza konwersja strony internetowej wykorzystująca platformę BlackBerry WebWorks Najbardziej kreatywne wykorzystanie idei Super App
  • Najlepsze wyniki – najbardziej innowacyjne użycie platform do płatności lub płatności reklamowej
0
Źródło: RIM
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.