Netia rewolucjonizuje polski rynek

Rewolucyjna oferta Netii

Nielimitowany Internet i telefon za 99,90 zł

Nowa oferta Netii, która będzie dostępna od 14 kwietnia br., jest kolejnym – po diametralnej zmianie identyfikacji wizualnej – elementem całkowitej zmiany koncepcji (rebrainingu) marki. Podstawowy pakiet No Limits w Netii to dostęp do internetu z maksymalną dostępną na danej linii prędkością (w przypadku BSA osiągana do 30 dni od aktywacji) oraz taryfa Non Stop z nielimitowanymi połączeniami na krajowe telefony stacjonarne za 99,90 zł brutto (z e-fakturą).

Zarówno internet, jak i telefon w pakiecie kosztują 49,95 zł. W zależności od technologii, pakiet jest oferowany nawet przez 6 miesięcy za połowę ceny, dzięki czemu internet kosztuje już od 25 zł miesięcznie.

Na obszarach zmodernizowanych do standardu NGA, gdzie Netia może świadczyć usługi telewizyjne, w tym w jakości HD, w cenie 99,90 zł jest oferowana potrójna usługa (3play) z pakietem 30 kanałów TV.

W ramach nowej promocji umowy zawierane są na czas nieokreślony z odroczoną opłatą aktywacyjną. Opłata aktywacyjna (dla technologii kablowych: 300 zł brutto za internet i 123 zł za telefon) naliczana jest w momencie rezygnacji z usług.

Z każdym kolejnym miesiącem w tej ofercie opłata aktywacyjna maleje o stałą miesięczną wartość aż do kwoty minimalnej 1 gr. po 25 pełnych cyklach bilingowych korzystania z usługi.

Wraz ze startem nowej oferty, uruchomiona zostanie również zupełnie nowa strona internetowa Netii oraz – wzorowany na Apple Store i Android Market – sklep internetowy Netii. Klienci Netii (zarówno indywidualni, jak i biznesowi) będą w nim mieli dostęp do szerokiego wachlarza usług i produktów, dostarczanych przez zewnętrznych partnerów.

Znajdą się w nim między innymi e-booki, audiobooki, aplikacje biznesowe, kursy elearningowe etc. – na start ok. 1000 różnych produktów.