Słuchawki dla sportowców i melomanów

Oferta designerskich akcesoriów audio Rocking Residence powiększyła się o dwie nowe rodziny słuchawek - RunN oraz XLNT. Pierwsza z nich stworzona została z myślą o osobach aktywnych, druga przeznaczona jest dla użytkowników, którym zależy na wysokiej jakości dźwięku.

W skład serii RunN weszły trzy modele – Pacer, Tremble oraz Quake. Przed wszystkimi trzema modelami postawiono takie samo zadanie – zapewnienie użytkownikowi dobrej jakości dźwięku oraz maksymalnego komfortu podczas uprawiania sportu. Co ciekawe, w każdym z trzech modeli ten drugi aspekt realizowany jest inaczej.

Pacer to klasyczne słuchawki douszne, wyposażone dodatkowo w miękkie silikonowe kołnierze, których zadaniem jest utrzymanie słuchawek na miejscu i wytłumienie hałasu z zewnątrz. Model Tremble również jest douszny – z tą różnicą, że tu słuchawki są wyposażone w dodatkowy uchwyt, zapewniający stabilność. RunN Quake są z pewnością najbardziej odporne na wszelkie wstrząsy i skutki ewolucji wykonywanych przez użytkownika – dzięki klasycznemu pałąkowi na głowę.

W skład serii XLNT wchodzi z kolei pięć modeli – nazwanych fifth, sixth, seventh, eight oraz ninth. Ich wspólnym mianownikiem jest oryginalne, nowoczesne wzornictwo oraz, według zapewnień producenta, jakość dźwięku. Zastosowano w nich ponoć wysokiej klasy komponenty, dzięki którym użytkownik ma usłyszeć głębokie basy, czyste wysokie tony i wszystkie niuanse odtwarzanego dźwięku.

Dodajmy, że podczas projektowania nowych słuchawek Rocking Residence szczególny nacisk położono również na ergonomię – wszystkie modele są lekkie, trwałe i wygodne.

Nowe słuchawki Rocking Residence są już dostępne na polskim rynku (w sklepach Media Markt, Mega Avans, Saturn oraz Vobis) w cenie:

  • RunN Pacer – 79 zł
  • RunN Tremble – 99 zł
  • RunN Quake – 99 zł
  • XLNT fifth – 99 zł
  • XLNT sixth – 129 zł
  • XLNT seventh – 119 zł
  • XLNT eight – 99 zł
  • XLNT ninth – 99 zł
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.