Tablety i smartfony Della wchodzą na polski rynek

Dell wprowadza do sprzedaży w Polsce smartfona Venue Pro, tablet Streak 7, a także połączenie smartfona i tableta - Streak 5.

Streak 5 pojawi się w sprzedaży w ostatnim tygodniu kwietnia, a Venue Pro i Streak 7 w pierwszym tygodniu maja. Nowe urządzenia mobilne Dell będą dostępne w wybranych sieciach sklepów elektronicznych, w tym X-Kom, Sferis oraz Euro RTV AGD.

Dell Venue Pro to pionowy slider z systemem Windows Phone 7, pełną klawiaturą i 4,1-calowym dotykowym ekranem. Dell Streak 5 to z kolei pięciocalowe urządzenie, będące połączeniem smartfonu i tableta – z dotykowym ekranem i systemem Android. Nową ofertę Dell uzupełnia multimedialny, siedmiocalowy tablet – Streak 7, również z systemem Android na pokładzie.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Dell Venue Pro (16 GB, czarny) – 1 999 PLN,
  • Dell Streak 5 (3G,Wi-Fi, 16 GB, czerwony lub czarny) – 1 899 PLN,
  • Dell Streak 5 (3G, Wi-Fi, 32 GB, czerwony lub czarny) -1 999 PLN,
  • Dell Streak 7 (Wi-Fi, 16 GB, czarny) – 1 399 PLN.

Gwarancja na wszystkie urządzenia wynosi 2 lata. W sprzedaży dostępne będą dedykowane akcesoria, w tym samochodowa stacja dokująca dla Streak 5, domowa stacja dokująca dla Streak 5 i Streak 7, a także eleganckie skórzane etui dla Streak 5.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.