Telefon idealny, prosto z Polski

Produkt nie jest najlepszych lotów. Po wzięciu do ręki pierwsze wrażenie to "badziewie". Mylne. myPhone Duro to gadżet, który sprawi twojej babci lub dziadkowi nieporównywalnie więcej radości, niż iPhone 4.

29 marca odbyła się konferencja prasowa firm Pol-Assistance i myPhone, promująca specjalną edycję telefonu myPhone 1080 Duro z dostępem do innowacyjnej infolinii medyczno-opiekuńczej obsługiwanej przez Pol-Assistance. Ideą przewodnią wspólnego projektu obu firm jest wyjście naprzeciw potrzebom stale rosnącej i tym samym coraz bardziej istotnej grupy klientów, jaką są osoby w starszym wieku oraz osoby, które nie potrafią się odnaleźć w dzisiejszym świecie przepełnionym nowymi technologiami.

Producent telefonów myPhone zapewnia ze swej strony bardzo prosty w obsłudze telefon ze specjalnie dedykowanej serii myPhone Simple Life – urządzeń przyjaznych dla użytkownika. Model 1080 DURO o długim czasie czuwania wyposażony jest w „mówiącą” klawiaturę, proste menu wyświetlane na kolorowym, kontrastowym wyświetlaczu, głośne dzwonki, obudowę z metalu i tworzyw sztucznych oraz duże, czytelnie opisane klawisze. Posiada też przycisk SOS w tylnej części obudowy, umożliwiający kontakt z infolinią Pol-Assistance.

Działająca od ponad 17 lat na rynku usług assistance i call center firma Pol-Assistance gwarantuje natomiast całodobowy kontakt z lekarzem oraz wykwalifikowanym personelem, będącym w stanie zorganizować dostawę leków oraz udzielić informacji na temat m.in. zasad dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, placówek medycznych, profilaktyki zdrowotnej.

Promocyjna sprzedaż zestawu myPhone 1080 DURO z infolinią Pol-Assistance oraz kartą startową Play Fresh rozpoczęła się od 1 kwietnia w największych sieciach sprzedaży i potrwa przez kolejnych 6 miesięcy, a sugerowana cena detaliczna zestawu będzie niższa aż o 100 złotych od dotychczasowej ceny myPhone 1080 DURO. Telefony z pewnością wyróżnią się na sklepowych półkach charakterystyczną czerwono-żółtą obwolutą z wizerunkiem lekarza.

Właściwie w większości cytuję materiały reklamowe myPhone, ale właściwie, po zabawie z telefonem, to pozostaje mi się pod tym podpisać obiema rękami. Branża biegnie w kierunku telefonów typu Desire, Galaxy czy iPhone, i trudno się dziwić. Osobiście myPhone’a za cholerę bym nie chciał. Jego jedyny atut dla mnie to bardzo długi czas czuwania na baterii i zaskakująco nisko cena. Koniec. Ale jest to najlepszy możliwy telefon dla twojej babci lub dziadka. Nie dość, że świetnie przemyślany od strony technicznej, to jeszcze ten deal z Pol-Assistance. Brawo! Moja babcia się bardzo ucieszy!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.