„Mango” dla Windows Phone ma przekonać biznesmenów

Dla Microsoftu, Windows Phone to gra pod tytułem "wszystko, albo nic". Gigant stara się więc nie tylko gonić za konkurencją, ale się również od niej wyróżnić. Microsoft stawia na szybkość i wygodę za wszelką cenę, nawet kosztem dodatkowych funkcji.

Microsoft szybko zareagował na wyciek zrzutów ekranu z Windows Phone 7.5 i je… uzupełnił. Dorzucił nieco informacji, za pośrednictwem swojego bloga, o funkcjach, które mają zadowolić użytkowników biznesowych.

Pierwsza, to możliwość przypinania folderów filtrów mailowych do ekranu głównyego. Innymi słowy, możemy do pulpitu przypiąć aktywny folder, do którego będą trafiać maile od danej grupy nadawców, i/lub na dany temat, czy też feed RSS z wybranych witryn.

Druga, to wątkowanie wiadomości, w tym maili. Trzecia, to wyszukiwanie treści na serwerze pocztowym (np. Exchange), a nie tylko w wiadomościach przechowywanych w pamięci telefonu.Czwarta, to opcjonalna (poprzez Marketplace) integracja z systemem usługi Lync, która umożliwia łatwą wymianę informacji z grupą współpracowników wewnątrz organizacji.

Dodana też zostanie obsługa haseł alfanumerycznych, uprawnień IRM dla poczty i dokumentów i obsługa niejawnych korporacyjnych sieci WiFi.

Czy to wystarczy, by zainteresować korporacje?

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.