Nowe kompakty Samsunga z dużym zoomem i filmami HD

Samsung wprowadza na polski rynek swoje nowe aparaty cyfrowe, oferujące szerokokątne obiektywy z dużym zoomem w kompaktowych rozmiarach.
Samsung WB700

Samsung WB700

WB700

to aparat, w którym szerokokątny obiektyw z osiemnastokrotnym zoomem optycznym został zamknięty w małej i smukłej obudowie. Nagrywa filmy w jakości High Definition i standardzie kodowania H.264 oraz posiada wyjście HDMI typu D z certyfikatem Anynet+, dzięki czemu możliwe jest szybkie i łatwe podłączenie aparatu do telewizora i obejrzenie zdjęć i nakręconych filmów. Aparat posiada ciekawy zestaw filtrów artystycznych, takich jak rybie oko czy szkic, których efekty można obserwować na dużym wyświetlaczu o przekątnej 3 cali, a także funkcje takie jak: wykrywanie twarzy i uśmiechu, mrugnięcia, beauty shot (automatyczne upiększanie twarzy) czy system idealnego zdjęcia portretowego.

Cena

: 750 złotych.

Dwunastokrotnym zoomem optycznym, 16,4-megapikselową matrycą oraz dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 3,5 cali może „pochwalić się” model WB210. Dzięki niemu dostęp do wielu opcji i ustawień jest szybszy i łatwiejszy. Tryb superszerokokątny 21mm pozwala fotografować krajobrazy czy ciasne pomieszczenia. Aparat posiada też system Smart Auto 2.0, który analizuje fotografowany obraz i dobiera do niego odpowiedni tryb.

Cena

: 900 zł.

Model PL210 posiada precyzyjny, szerokokątny obiektyw 27mm, dziesięciokrotny zoom optyczny, wyświetlacz o przekątnej 3 cali i smukłą, opływową obudowę. Urządzenie posiada inteligentny wyświetlacz, który sam dopasowuje jasność wyświetlanego obrazu do warunków świetlnych otoczenia.

Cena

: 500 zł.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.