Wygraj „dziką kartę” zapewniającą udział w finale DialNet Masters 2011

Podobnie jak w ubiegłym roku nasz serwis organizuje dodatkowy konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych biorących udział w olimpiadzie DialNet Masters 2011. Zwycięzcy otrzymają przepustkę do ścisłego finału imprezy.
Olimpiada DialNet Masters 2011 organizowana jest pod patronatem miesięcznika CHIP

Olimpiada DialNet Masters 2011 organizowana jest pod patronatem miesięcznika CHIP
pod patronatem miesięcznika CHIP

Do V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters 2011 udział zgłosiła rekordowa liczba aż 4643 zespołów, czyli ponad 23 tys. osób. Ekstremalnie trudno jest więc pokonać tak liczną konkurencję i dostać się do finału. Ale serwis CHIP.pl oferuje dodatkową szansę!

17 maja 2011 roku (wtorek) o godzinie 9:30 zamieścimy na stronie http://dialnet.chip.pl zestaw pytań dla uczniów szkół gimnazjalnych, a 18 maja (środa) o godzinie 9:30 na tej samej stronie zestaw pytań dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Uwaga: strona jeszcze nie została uruchomiona (ruszy w poniedziałek 16 maja).

W obu wypadkach zespół, który jako pierwszy odpowie poprawnie na wszystkie pytania otrzyma prawo udziału w finale olimpiady.

Odpowiedzi będzie trzeba przesłać w treści emaila na podany na stronie konkursowej adres. Na stronie znajdzie się też szczegółowy regulamin konkursu. Więcej informacji o samej olimpiadzie można znaleźć na stronie www.dialnetmasters.pl.

Życzymy powodzenia!

1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.