Gama płyt głównych GIGABYTE na chipsecie AMD z serii 900

GIGABYTE wprowadza do sprzedaży nową serię płyt, tym razem na chipsecie AMD z serii 900. Płyty te, posiadają wsparcie dla mających w niedalekiej przyszłości premierę procesorów AMD z serii FX (Bulldozer).

Są one skierowane do rasowych graczy, entuzjastów podkręcania oraz wszystkich użytkowników, którzy poszukują ponadprzeciętnej wydajności w swoich zestawach komputerowych. Dla ekstremalnych graczy oraz poszukiwaczy najwyższej wydajności przeznaczone są płyty główne na chipsecie AMD 990FX, których właściwości sprawiają, że są to konstrukcje, które nadają się także do podkręcania. Są to modele GA-990FXA-UD7, GA-990FXA-UD5, GA- 990FXA-UD 3 oraz GA- 990FXA-D3. Fanów gier powinna zadowolić również seria płyt GIGABYTE ze średniej półki na chipsecie AMD 990X i modele GA-990XA-UD3, GA-990XA-D3, które odznaczać się mają wysoką wydajnością oraz dobrymi właściwościami multimedialnymi. Natomiast dla użytkowników, którzy szukają płyt o dobrym stosunku wydajności do ceny z pewnością zainteresują płyty na chipsecie AMD 970 i odpowiednio modele GA-970A-UD3, GA-970A-D3.

Płyty główne GIGABYTE z serii AMD 900 wspierają wiele technologii, po raz pierwszy zastosowanych na platformie AMD. Należy tutaj wymienić już wspomnianą obsługę 8-rdzeniowych procesorów AMD z serii FX, wsparcie dla technologii 4-way AMD CrossFireX oraz 4-way NVIDIA SLI.

Wszystkie produkty GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją.

1
Źródło: Gigabyte
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.