Mikrodema w poniedziałki: Modelki pozują do torusa w 90 KB!

Natrium - Rave Network Overscan, I miejsce na party Outline 2011

Bywa, że paranaukowe dociekania orbitują wokół arcyciekawej (przeważnie wyłącznie dla owych badaczy) tematów pokroju: ile aniołów zmieści się na główce od szpilki? Na to pytanie nie udzielę odpowiedzi, za to chętnie odpowiem na pytanie: ile modelek pozujących do torusów i mapowania środowiskowego zmieści się w 90-kilobajtowym intrze. Żeby było jeszcze trudniej – w intrze na oldschoolowe Atari STe Natrium grupy Rave Network Overscan, które zajęło I miejsce w kategorii intro 96 KB (no bo scenowe kategorie konkursowe muszą mieć okrągłe wymiary!) na party Outline 2011.

Nawet jeśli modelki przerysowano z jakiegoś kolorowego magazynu, w dziś archaicznej rozdzielczości ST-Low (320×200, 16 kolorów), to autorzy grafik wykonali to zadanie pieczołowicie i z zachowaniem proporcji. A pozowanie do torusa w owej przerysowanej, wirtualnej postaci wydaje się być bardziej wymagające, niż zachowanie kamiennej twarzy w obiektywie, czy uśmiechanie się do kotleta.

A więc na Atari STe w 90 KB zmieszczą się 3 modelki. Bardziej dociekliwe dociekania, ile modelek zmieści się w ilu kilobajtach, pozostawiam dociekliwym. Oszustwa pokroju zaniżania wagi są dozwolone.

Wideo

(do obejrzenia na stronie dhs.nu): http://dhs.nu/video.php?ID=362 Przydatne odsyłacze:

Pouet: http://pouet.net/prod.php?which=57060 Wideo (do pobrania): ftp://ftp.untergrund.net/users/ae/dhstv/rno-natrium.mp4 Grafiki: http://dhs.nu/art.php?showpic=1418

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.