Toshiba Thrive w przedsprzedaży – Honeycomb za 430 dolarów

Toshiba rozpoczyna przedsprzedaż swojego 10-calowego tabletu Thrive, który opiera się na systemie operacyjnym Android 3.1.
Thrive jest trochę gruba - mierzy 14 mm grubości,

Thrive jest trochę gruba – mierzy 14 mm grubości,
za to dostępna będzie w sześciu kolorach

Toshiba Thrive wyposażona jest w 10-calowy ekran LCD z panelem IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniową platformę Nvidia Tegra 2 z zegarem 1 GHz, łączność WiFi i Bluetooth, pełnowymiarowy port USB z funkcją hosta i pełnowymiarowe złącze HDMI, gniazdo kart SD, żyroskop, akcelerometr, cyfrowy kompas, nawigację GPS, głośniki stereo oraz dwie kamery – przednią o rozdzielczości 2 MP oraz drugą z tyłu, 5-megapikselową z autofokusem. Wciąż nie wiemy, jak długo można pracować na baterii, ale Toshiba w poniższym filmiku przekonuje, że długo.

W przedsprzedaży, Toshiba Thrive kosztuje 429 dolarów (ponad 1200 złotych) za model o pojemności 8 GB. Wersje o pojemności 16 i 32 GB kosztują odpowiednio 480 oraz 580 dolarów.

W ofercie Toshiby jest także stacja dokująca z zasilaniem, złączem HDMI, dwoma portami USB 2.0 oraz 3,5-milimetrowym złączem słuchawkowym w cenie 60 dolarów.

0
Źródło: SlashGear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.