Trzy nowe Nokie Touch and Type – Mapy i przystępna cena

Firma Nokia poszerzyła dziś swoją ofertę o trzy nowe telefony Touch&Type w przystępnej cenie: Nokię C2-02, C2-03 i C2-06.
Nokia C2-03

Nokia C2-03

Nokia C2-03 to kolejny telefon obsługujący dwie karty SIM, który firma Nokia wprowadziła na rynek w ciągu ostatniego miesiąca. Pozwala on na personalizację aż pięciu kart SIM, które można powiązać z określonym wyglądem i stylem ekranu. Funkcja Easy Swap umożliwia błyskawiczną wymianę kart SIM bez potrzeby wyłączania telefonu i wyjmowania baterii. Nokia C2-02 to wersja działająca z jedną kartą SIM. Ma ona podobny zestaw funkcji, opcje odbioru wiadomości w trybie push oraz zainstalowane fabrycznie komunikatory internetowe.

Wszystkie te modele zawierają nową wersję Map Nokia na platformę S40. Lokalne mapy i informacje na temat punktów POI są instalowane fabrycznie w telefonie. Dzięki temu można przeglądać mapy i planować trasy, kiedy telefon jest w trybie offline. Pozwala to uniknąć opłat za pobieranie map przez sieć komórkową.

Nokia C2-02

Nokia C2-02

Wszystkie trzy telefony umożliwiają przeglądanie stron internetowych dzięki technologii kompresji danych zastosowanej w przeglądarce Nokia. Umożliwia ona zmniejszenie kosztów transmisji danych oraz przyspieszenie ładowania stron. Przeglądarka otwiera się na dostosowanej lokalnie stronie głównej, która daje natychmiastowy dostęp do najważniejszych treści. Korzystając z zakładek, można łatwo przejść do ulubionych lub poprzednio wyświetlanych informacji.

Wszystkie trzy telefony posiadają stereofoniczne radio FM i odtwarzacz muzyczny, a ich pamięć można rozbudować o 32 GB przy pomocy kart pamięci microSD.

Ceny i dostępność

Szacowana cena detaliczna telefonów Nokia C2-02 i C2-03 wyniesie około 75 EUR (ok. 300 złotych), a modelu Nokia C2-06 — 80 EUR (ok. 320 zł). Wszystkie te urządzenia mają trafić do sprzedaży w trzecim kwartale 2011 roku.

1
Źródło: Nokia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.