Zagłosuj na Polaków! Finaliści Imagine Cup czekają na nasze głosy

Zanim finaliści Imagine Cup 2011 wyjadą do Nowego Jorku, żeby zaprezentować swoje projekty i zmierzyć się z rówieśnikami z całego świata, już dziś stanęli do rywalizacji o głosy publiczności w internecie.
Eva Longoria zachęca do wzięcia udziału w głosowaniu

Eva Longoria zachęca do wzięcia udziału w głosowaniu

W kategorii „People’s Choice Award” turnieju Imagine Cup 2011 startują drużyny z Polski, które zakwalifikowały się do finałowej rozgrywki: Cellardoor, CodeRaiders, WCY_TEAM i DemosceneSpirit. Nagroda Internautów, jedyna przyznawana przez publiczność, trafi do tego zespołu, który zbierze największą liczbę głosów. Zwycięzca poza tytułem otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy dolarów. Głosować można do 12 lipca. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej ceremonii rozdania nagród w dniu 13 lipca.

Do głosowania zachęca sama Eva Longoria

Głosować na polskie drużyny można poprzez następujące linki:

DemosceneSpirit, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Projekt

:Trident http://www.imaginecup.com/worldwide-finals/peoples-choice-award/view-and-vote.aspx?r=6420 Opis projektu

: Trident to projekt, który pomaga w rozwiązywaniu problemów związanych

z sytuacjami powodziowymi.

WCY_TEAM, Wojskowa Akademia Techniczna

Projekt

: COP4CE http://www.imaginecup.com/worldwide-finals/peoples-choice-award/view-and-vote.aspx?r=6274 Opis projektu

: COP4CE – Compact Operating Package for Critical Enagagements – to zaawansowany system wbudowany dedykowany służbom policyjnym i ratowniczym. W skład całego projektu wchodzi terminal COP4CE współpracujący z aplikacją Command Center.

CodeRaiders, Politechnika Łódzka

Projekt

: LifeCircle+ http://www.imaginecup.com/worldwide-finals/peoples-choice-award/view-and-vote.aspx?r=6456 Opis projektu

: LifeCircle+ to nowoczesny system propagujący honorowe krwiodawstwo. Łączy on

w sieć społeczną ośrodki krwiodawstwa oraz potencjalnych dawców po to, by lepiej odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie na krew ze strony potrzebujących.

Cellardoor, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Projekt

: The Book of Elm http://www.imaginecup.com/worldwide-finals/peoples-choice-award/view-and-vote.aspx?r=6435 Opis projektu

: Gra „The Book of Elm” („Księga Elma”) to interaktywna opowieść, która pozwala użytkownikom stawić czoła problemom współczesnego świata. Oferuje unikalne doświadczenie interakcji ze światem gry, za pomocą użycia cieni rzucanych przez obiekty umieszczone przed kamerą internetową lub kontrolowane na ekranie.

1
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.