Długa Noc z demosceną

Wakacje pozwalają nam wyrwać się (na chwilę) z rytmu codzienności. Jeśli masz ochotę na letnią imprezę w piwnicy... to zapraszam Cię na Noc z demosceną.

23.07.2011 w klubie Fabryka Kotłów (ul. Bema 65, Warszawa) odbędzie się 10-godzinna projekcja audiowizualnych produkcji demoscenowych – począwszy od dem po miniaturowe intra, od dzieł wykonanych na PC, poprzez dema i intra, które można obejrzeć na ekranach Amig, C64, Atari, ZX Spectrum i konsol do gier. Słowem: wszystko to, co najlepsze wśród demoscenowych „nieinteraktywych animacji czasu rzeczywsitego”. Stop! Animacje też będą, bo i w tym zakresie demoscena potrafi zdziałać wiele.

Właśnie w tej chwili próbuje wybrać najlepsze z najlepszych produkcji, a wierzcie mi (lub nie) nie jest to łatwe, bo 10 godzin to tylko pozornie wystarczająco dużo czasu na przedstawienie setek najciekawszych dem i intr, które dla demosceny były przełomowe lub… po prostu świetnie wyglądają i grają.

Gdyby więc 23 lipca był(a) w Warszawie lub okolicy, zapraszam do zabawy w rytmie scenowych klipów, która potrwa od 18:00 do 4:00 następnego dnia. Mimo, że projektor będzie jasno świecił całą noc, z mocą 6000 ANSI lumenów w rytm koncertowego nagłośnienia klubu, to za tą zabawę nic nie zapłacisz, bo wstęp na imprezę jest bezpłatny.

I jeszcze jedno: podczas oglądania dem, notuj w pamięci nazwy najlepszych, te ulubione zawsze możesz później pobrać ze strony http://Pouet.net

Dość już słów, bo dema należy oglądać na wielkim ekranie wprost z projektora i słuchać z doskonałego jakościowo nagłośnienia, a nie o nich gadać…

Zaproszenie w PDF: http://www.przeklej.pl/plik/noc-z-demoscena-pdf-002amg5aoagh

Facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=150629761676783

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.