Duet Asusa – karta dźwiękowa i słuchawki wyciszające szum na poziomie 87%

Asus wprowadza do sprzedaży dźwiękowy duet do laptopa - zewnętrzną kartę dźwiękową oraz słuchawki.

Xonar U3 jest przenośną kartą dźwiękową USB w kieszonkowym rozmiarze, która oferuje pełną obsługą całego wachlarza technologii Dolby. Jedną z funkcji jest GX 2.5 Gaming Audio Engine, która ma zapewnić realistyczne efekty 3D, przez odtworzenie 128 różnych efektów dźwiękowych jednocześnie. Za jakość dostarczanego dźwięku odpowiada technologia Hyper Grounding, która działa jak zwrotnica, oddzielając sygnały audio od zakłóceń, w rezultacie zapewniając czysty dźwięk.

Xonar U3 wyposażony jest w dwa, 3,5-milimetrowe wyjścia słuchawkowe Jack oraz wyjście cyfrowe S/PDIF. Karta Xonar U3 posiada wbudowany wzmacniacz słuchawkowy z regulowanymi poziomami wzmocnienia, wykorzystując tym samym pełen potencjał słuchawek.

Tymczasem słuchawki Asus NC1 oferują technologię Active Noise Cancelling – aktywnego wyciszania szumów i hałasów do 18 dB. Słuchawki wyposażone są w 40mm głośnik z magnesu neodymowego, a pasmo przenoszenia dźwięku wynosi 16Hz – 22KHz. Na jednej baterii AAA z włączoną funkcją ANC słuchawki mają wytrzymać aż 100 godzin – to dwa razy dłużej niż w przypadku innych słuchawek z ANC.

Cena Xonar U3 to 140 złotych, a słuchawek NC1 – 299 złotych.

Źródło: Asus
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.