Pięć Androidów i Mango od LG

Do Internetu wyciekły informacje o tegorocznych, smartfonowych premierach LG. Na siedem telefonów, tylko jeden jest bez Androida. Nazwy modeli zostaną zapewne zmienione do premiery.

Pierwsze z urządzeń, Prada K2, będzie najprawdopodobniej flagowym smartfonem LG drugiej połowy bieżącego roku, głównie z uwagi na multum funkcji nieobecnych w innych słuchawkach. Smartfon jest gruby na 8,8 milimetra, ma 4,3-calowy wyświetlacz Nova LCD. Zainstalowany system to Google Android Gingerbread. Smartfon wyposażony jest w 1,3-megapikselową kamerę do wideorozmów oraz 8-megapikselowy aparat. Łączność ze światem zapewnia modem HSPA+ 21 Mbps. Urządzenie będzie miało ornamenty zaprojektowane przez Pradę, podobnie jak inne smartfony z tej serii.

LG Univa z kolei nieco przypomina Optimusa Two. W środku znajdziemy procesor taktowany z częstotliwością 800 MHz. Smartfon ma 3,5-calowy wyświetlacz HVGA i 5-megapikselowy aparat. Telefonem zarządza Android Gingerbread z obsługą DLNA. Obudowa jest gruba na 11,9 milimetra.

LG Victor również ma Gingerbreada, a także gigahercowy, jednordzeniowy procesor i 3,8-calowy ekran OLED WVGA. Zarówno aparat, jak i kamera do wideorozmów, mają mieć 5-megapikselowe matryce. Victor ma obsługiwać Wi-Fi Direct i DLNA.

Gelato NFC z kolei ma procesor o tej samej nazwie, taktowany z częstotliwością 800 MHz i który jest zgodny z NFC. Smartfon ma 3,2-calowy ekran HVGA oraz 3-megapikselowy aparat. Zainstalowany system to Android Gingerbread.

LG Fantasy, jako jedyny, ma Windows Phone „Mango”. Jego dane techniczne nie są znane, ale biorąc pod uwagę ścisłe wymagania sprzętowe wyznaczone przez Microsoft, nie będą pewnie znacznie odbiegać od konkurencji.

Również niewiele wiadomo o E2, poza tym, że ma to być proste i tanie androidowe urządzenie. Najprawdopodobniej z ekranem QVGA i 3-megapikselowym aparatem.

Ostatni ze smartfonów, to LG K z ekranem o rozdzielczości 720p, co oznacza, że iPhone 4 wreszcie znalazł godnego następcę w kategorii wyświetlaczy. Inne szczegóły na temat tego telefonu nie są znane.

0
Źródło: PocketNow
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.