Pierwsza polska aplikacja na smartfony, czytająca Internet

Spółka Interactive Voice News Sp. z o.o. z Warszawy stworzyła pierwszą na świecie aplikację na telefony komórkowe wykorzystująca syntezator ludzkiej mowy do odczytywania wiadomości ze znanych portali internetowych oraz kanałów RSS.
i-talks.com przeczyta wiadomości za ciebie

i-talks.com przeczyta wiadomości za ciebie

Aplikacja I-Talks.com została opracowana z myślą o osobach, które nie mają czasu czytać na bieżąco pojawiających się w Internecie informacji a chcą być zawsze dobrze poinformowani. Z aplikacji I-Talks.com można odsłuchiwać wiadomości podczas jazdy samochodem, pracy w biurze, podczas zakupów, czy wizyty na siłowni. Dodatkowo aplikacja może stanowić funkcjonalne rozwiązanie dla osób niewidomych, korzystających z telefonów komórkowych.

Aktualnie aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach, bezpłatnej oraz płatnej. Wersja bezpłatna „basic” zawiera głosowe reklamy, odtwarzane przed odczytaniem informacji. Wersja płatna „premium” zawiera wyłącznie najświeższe informacje bez reklam. Firma Interactive Voice News sp. z o.o. planuje wkróte uruchomienie kolejnych aplikacji mobilnych, które będą wykorzystywać najnowsze rozwiązania syntezy mowy.

Osoby zainteresowane zainstalowaniem aplikacji muszą zarejestrować się na stronie i-talks.com i pobrać odpowiednią wersję aplikacji na swój telefon. Tam uzyskają szczegółowe informacje o produkcie i jego zastosowaniu. Aplikacja jest dostępna na platformach iPhone, Android, Midlet i Windows Mobile.

1
Źródło: Voice Systems
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.