Samsung pracuje nad Galaxy S II z Windows Phone?

Według niepotwierdzonych informacji, Samsung pracuje nad edycją smartfonu Galaxy S II w wersji z systemem Windows Phone.
Mindf**k

Mindf**k

Samsung obecnie testuje urządzenie oznaczone jako SGH-i937. Ma ono taki sam profil Bluetooth, jaki znajduje się w Windows Phone „Mango” i z pewnością ma zainstalowany system Windows Phone. Samsung Galaxy S II wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor, gigabajt RAM-u u 4,3-calowy ekran Super AMOLED, 8-megapikselowy aparat z lampą błyskową LED i 2-megapikselową kamerką do wideorozmów. I wszystko wskazuje na to, że SGH-i937 ma właśnie tę specyfikację.

Windows Phone ma zyskać obsługę wideorozmów dzięki aktualizacji „Mango”. Wskazuje na to HTC Eternity, które posiada 4,7-calowy ekran Super LCD WVGA, 1,5-gigahercowy procesor, 8-megapikselowy aparat z autofokusem i podwójną lampą LED oraz 1,3-megapikselową kamerę właśnie do wideorozmów. Eternity posiada również 16 gigabajtów pamięci masowej, obsługuje DLNA i dźwięk SRS.

Aktualizacja „Mango”, wraz z nowymi telefonami, pojawi się na przełomie września i października. Będzie dostępna za darmo dla wszystkich smartfonów z Windows Phone 7.

4
Źródło: WinRumors
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.