Debiutują nowe antywirusy Kaspersky na 2012 rok

W dniu jutrzejszym Kaspersky rozpoczyna sprzedaż najnowszych wersji oprogramowania Anti-Virus 2012 oraz Internet Security 2012.
Nowa linia antywirusów Kaspersky'ego

Nowa linia antywirusów Kaspersky’ego

Produkty linii 2012 zastępują dotychczas oferowane rozwiązania z linii 2011, a wszyscy użytkownicy posiadający aktualną licencję na te wersje mogą uaktualnić posiadane oprogramowanie do odpowiednich wersji 2012. Aktualizacja do wersji 2012 może odbywać się wyłącznie w ramach posiadanej liczby licencji (tzn. licencja 1-Desktop z wersji 2011 daje prawo do aktualizacji do wersji 2012 tylko na jednym komputerze).

Podstawowa wersja produktów linii 2012 posiada licencję na 2 komputery (tj. 2-Desktop), która zastąpi dotychczasową licencję na 1 komputer. Dlatego użytkownicy dotychczas korzystający z licencji 1-Desktop, w przypadku zakupu kontynuacji licencji mogą zaopatrywać się w licencję kontynuacyjną 2-Desktop.

Wersje imienne licencji produktów KAV/KIS 2012 będą sprzedawane wyłącznie w postaci licencji elektronicznych – bez tzw. Media Pack. W pakiety fizyczne (pudełkowe) można zaopatrywać się u dystrybutorów oferujących anonimowe wersje BOX produktów KAV/KIS 2012.

Oficjalna premiera nowych produktów Kaspersky już jutro, a więcej informacji, w tym ceny i dostępność, od jutra znajdziecie na poniższych stronach:

Kaspersky Internet Security 2012 Kaspersky Anti-Virus 2012 Charakterystykę produktów z linii 2012 przeczytacie tutaj.

0
Źródło: Kaspersky
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.