Graczu, skonfiguruj i spersonalizuj nową myszkę Sensei

Nowa mysz - zaprojektowana i testowana przez zawodowych e-graczy - wyposażona jest w system umożliwiający zaawansowaną konfigurację i pełną personalizację urządzenia.

SteelSeries oficjalnie zaprezentował na targach GamesCom 2011 mysz Sensei – najbardziej konfigurowalne urządzenie do gier, jakie kiedykolwiek pojawiło się na rynku. Mysz wyposażona jest w 32-bitowy procesor ARM (dzięki któremu możliwe jest wykonywanie część obliczeń systemu SteelSeries ExactTech bezpośrednio w niej) oraz wyświetlacz LCD, ułatwiający konfigurowanie urządzenia.

Mysz zaprojektowana została tak, by wygodnie mogli z niej korzystać zarówno gracze prawo-, jak i leworęczni. W obudowie zastosowano elementy metalowe oraz antypoślizgowe, wbudowano w nią też trzy podświetlone pola (wyświetlające 16,8 mln kolorów). Wraz z myszą debiutuje nowa wersja oprogramowania SteelSeries Engine, które umożliwia zaawansowane, szczegółowe personalizowanie i konfigurowanie urządzenia, a także oferuje rozbudowane opcje programowania.

Mysz oferuje także możliwość regulacji czułości w zakresie od 1 do 5700 CPI (z możliwością „podkręcenia” ustawień do 11,4 tys. CPI w trybie Double CPI, który doskonale sprawdzi się w systemach wielomonitorowych). Laserowy sensor charakteryzuje się korelacją obrazu na poziomie 10,8 megapiksela (z maksymalną prędkością 12 tys. klatek na sekundę) oraz możliwością śledzenia ruchu z maksymalną prędkością 150 cali na sekundę.

Mysz wyposażona jest również w trzy podświetlone obszary – na kółku, wskaźniku CPI oraz logo SteelSeries. Maksymalna liczba wyświetlanych kolorów to 16,8 mln – użytkownik może wykorzystać różne wersje kolorystyczne np. do oznaczenia poszczególnych rodzajów predefiniowanych ustawień.

SteelSeries Sensei ma zadebiutować na rynku w przyszłym miesiącu, w cenie 90 dolarów (około 300 złotych).

0
Źródło: SteelSeries
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.