Nagrywarka wideo dla graczy, która do działania nie wymaga komputera

AVerMedia Technologies, Inc., znany producent urządzeń technologii multimedialne przedstawił Game Capture HD, niezależne, 1080i urządzenie nagrywające wideo dla Playstation 3 lub Xbox 360.

Gwarantuje ono wystarczającą jakość i wydajność aby zachować wideo z przebiegu gier na konsolach w rozdzielczości do 1080i. Do pracy nie wymaga podłączenia do komputera, Game Capture HD nagrywa w HD bez udziału komputera. Instalacja również jest bardzo łatwa. Wystarczy podłączyć urządzenie do konsoli za pomocą dołączonego kabla komponentowego i gotowe, jeden przycisk i nagrywanie się rozpocznie. Game Capture HD będzie dostępny we wrześniu.

Game Capture HD ma wbudowaną technologię sprzętowej kompresji w H.264. Nagrywa wideo o wysokiej jakości i małym rozmiarze. Informacje na ekranie dostarczają danych odnośnie nagrywania bez przerywania gry. Oprócz tego można robić zdjęcia ekranu podczas gry lub odtwarzania nagrania. Galeria z widokiem miniatur pozwoli odnaleźć właściwe wideo lub zdjęcie również jeżeli znajduje się na innym dysku. Do dyspozycji są port USB do podłączenia zewnętrznego dysku oraz miejsce na dysk wewnętrzny 2,5″.

Dołączony kabel komponentowy pozwoli podłączyć Playstation 3, Xbox 360 lub Wii z Game Capture HD jednym kablem wideo komponentowym i audio. W zestawie znajduje się również pilot, który pozwoli rozpocząć nagrywanie bez wstawania z miejsca.

0
Źródło: AVerMedia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.