Nowa mysz dla fanów WoW

SteelSeries zaprezentowało swój najnowszy produkt przeznaczony dla fanów World of Warcraft.

Mysz dla graczy MMO World of Warcraft Legendary Edition jest nieco mniejsza i bardziej kompaktowa niż poprzednie modele – ale posiada ten sam zestaw najnowocześniejszych rozwiązań, czyli m.in. pełną integrację z grą, wszechstronne oprogramowanie oraz w pełni konfigurowalne podświetlenie.

Mysz wyposażona jest w system podświetlenia z 16,8 mln kolorów oraz 11 w pełni programowalnych, ergonomiczne rozmieszczonych przycisków. Dzięki możliwości przypisania dowolnych funkcji przyciskom (w tym również makr) bezpośrednio z poziomu gry World of Warcraft, mysz może w znaczący sposób zwiększyć precyzję gracza i kontrolę nad postacią. Można ją także konfigurować przy użyciu dołączonego oprogramowania SteelSeries, które w wygodny sposób (m.in. poprzez obsługę technologii „przeciągnij i upuść”) umożliwia dopasowanie urządzenia do własnych preferencji – m.in. przypisanie 11 przyciskom ponad 130 komend z gry oraz korzystanie z makr (tworzonych zarówno w grze, jak i poza nią).

Specyfikacja:

  • Podświetlenie: 16,8 mln kolorów, cztery poziomy pulsacji
  • Liczba klatek na sekundę: 3200
  • Rozdzielczość CPI (counts per inch): 800 – 3200
  • Technologie APR (Adjustable Polling Rate) oraz OST (Optical Sensor Technology)
  • 11 programowalnych przycisków
  • Kabel: 2 m, opleciony nylonem
  • W pełni kompatybilna z PC i Mac

Mysz World of Warcraft Legendary Edition będzie dostępna w sprzedaży pod koniec września, w cenie 70 euro.

0
Źródło: SteelSeries
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.