Prawdopodobnie najładniejsza słuchawka Bluetooth

Do polskich sklepów trafiła właśnie słuchawka Nokia J. To małe, stylowe urządzenie otrzymało już trzy nagrody za design – z Red Dot na czele.

Słuchawka, kompatybilna z praktycznie każdym telefonem wyposażonym w funkcję Bluetooth, gwarantuje aktywną redukcję szumów tła, redukcję pogłosu oraz szumu wiatru z technologią DSP (Digital Signal Processing). Zewnętrzny hałas izolują także wkładki douszne, a automatyczna regulacja głośności pomaga dostosować głośność do otoczenia, w jakim znajduje się użytkownik.

Nokia J jest bardzo prosta w obsłudze. Nie trzeba jej włączać ani wyłączać. Wystarczy wyjąć urządzenie z uchwytu, aby połączyło się z telefonem. Akumulator zapewnia do 5 godzin rozmów już po godzinie ładowania słuchawki. Po zakończonej rozmowie wystarczy włożyć ją ponownie do uchwytu, aby przeszła w stan czuwania (nawet do 3 miesięcy). Urządzenie oferuje także obsługę Multipoint – technologii, pozwalającej połączyć się z dwoma telefonami jednocześnie lub telefonem i komputerem czy laptopem.

Nowa słuchawka w kształcie litery J ma niewielkie rozmiary (47,4 mm długości, 12,5 mm szerokości i 6,4 mm wysokości) i jest bardzo lekka (8g).

Słuchawka dostępna jest w orientacyjnej cenie detalicznej 299 złotych.

0
Źródło: Nokia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.