Samsung Galaxy R z 4,2″ ekranem, Gingerbreadem i Tegrą 2

Firmy Nvidia i Samsung Electronics zapowiedziały najnowszy telefon z serii GALAXY, wyposażony w ekran o przekątnej 4,19 cala oraz procesor NVIDIA Tegra 2.

Samsung prezentuje swój najnowszy smartfon o nazwie Galaxy R (nowa nazwa modelu Galaxy Z), który opierać się będzie na dwurdzeniowym procesorze Nvidia Tegra 2, wraz z grafiką GeForce, zapewniającą akcelerację sprzętową Adobe Flash, wyświetlanie materiałów wideo w rozdzielczości Full HD oraz granie w wysokiej jakości gry. W wyposażeniu nowego smartfona znajdziemy 4,19-calowy ekran Super Clear LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, 5-megapikselowy aparat z autofokusem, fleszem LED i funkcją kręcenia filmów HD (720p/30 klatek na sekundę), 1,3-megapikselową kamerę do wideorozmów, 1 GB pamięci RAM, Bluetooth 3.0, WiFi 802.11 a/b/g/n z funkcją WiFi Direct, 8 GB wbudowanej pamięci flash i gniazdo kart pamięci microSD, a także baterię o pojemności 1650 mAh.

Smartfon GALAXY R jest już dostępny w Szwecji, a niedługo trafi również do innych rejonów, w tym do północnej i wschodniej Europy, południowo-wschodniej, środkowo-wschodniej i zachodniej Azji oraz Chin.

Cena smartfona w Szwecji to w przeliczeniu około 1750 złotych.

0
Źródło: Nvidia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.