Tablet Lenovo K1 z Honeycombem

Oparty na dwurdzeniowej platformie Nvidia Tegra 2 tablet Lenovo, oferuje dostęp nie tylko do Android Market, ale także do Lenovo App Shop.

Lenovo K1 jest pierwszym tabletem z systemem Android Honeycomb, certyfikowany pod kątem zgodności z serwisem Netflix. W urządzenie IdeaPad wbudowane zostało wyjście HDMI do sygnału o pełnej rozdzielczości 1080p z zabezpieczeniami Digital Rights Management (DRM), dzięki czemu członkowie serwisu Netflix mogą oglądać przesyłane strumieniowo filmy i programy telewizyjne bezpośrednio na dużym ekranie telewizora.

K1 wyposażony jest w 10-calowy ekran multidotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Tegra 2 z taktowaniem 1 GHz, 1 GB pamięci DDR2 z zegarem 600 MHz, pamięć flash o pojemności 16, 32 lub 64 GB, wbudowane głośniki, łączność WiFi 802.11b/g/n oraz Bluetooth, czytnik kart microSD, gniazdo karty SIM, wbudowaną 2-megapikselową kamerę z przodu i 5-megapikselową z tyłu obudowy oraz 2-komorową baterię, która ma zapewnić do 10 godzin ciągłej pracy. Wszystko zamknięte w aluminiowej obudowie.

Nowy tablet Lenovo dostępny będzie w Polsce na początku września. W USA cena wynosi 500 dolarów, więc w Polsce przekroczy 1500 złotych.

0
Źródło: Lenovo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.