Twoja osobista „czarna skrzynka”

U-DRIVE DVR MT4036 to rejestrator, który umożliwia nagrywanie w rozdzielczości [email protected] oraz pozwala na wykonywanie zdjęć o rozdzielczości do 5 Mpix.

U-DRIVE DVR MT4036 to samochodowa czarna skrzynka które rejestruje zapis audio-wideo przebytej trasy, zdarzeń i sytuacji – nikt nie wmówi ci, że przejechałeś na czerwonym świetle. Nagranie z MT4036 może umożliwić też identyfikację innego pojazdu, który zbiegł z miejsca zdarzenia – zapisany materiał to praktyczny dowód w przypadku kolizji, umożliwiający szybkie dochodzenie kto był sprawcą zdarzenia, a w połączeniu z zapisem z GPS może stanowić dowód w sądzie i może być także pomocnym dowodem w procesach ubezpieczeniowych (w przypadku gdy rzeczoznawca kwestionuje znaleziony rodzaj uszkodzeń). To również kamera rekreacyjna, umożliwiająca zapis wyczynów samochodowych i przebytej trasy – rajdów, wyścigów, wycieczek, itp.

Tryb aparatu 5MPIX umożliwia błyskawiczną dokumentację fotograficzną szkód, jak i wykonanie zdjęć lokalizacji zdarzenia w wysokiej rozdzielczości, a dzięki 4 diodom IR jest możliwe robienie zdjęć bliskich obiektów nawet w kompletnej ciemności.

Gwarancja: 2 lata. Sugerowana cena detaliczna: 269,99PLN.

0
Źródło: Media-Tech
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.